63 278 06 81 biuro@idziaktrans.pl

O NAS

Firma Idziak Trans została założona w Turku, w 1997 roku przez Sławomira Idziaka. W obecnej formie istnieje od roku 2012, kiedy do firmy dołączył Sylwester Idziak. Zajmujemy się transportem i spedycją od pokoleń. Profesjonalizm, rzetelność oraz umiejętność podejmowania strategicznych decyzji pozwoliły nam przetrwać trudne początki i rozwijać się po dzień dzisiejszy.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie transportu i spedycji krajowej. Wartości, którymi się kierujemy to pewność, zaufanie i bezpieczeństwo. Dysponujemy zespołem młodych, kreatywnych i kompetentnych ludzi charakteryzujących się szybkością w działaniu i podejmowaniem trafnych decyzji.

„Zebranie się razem to początek, trzymanie się razem to postęp, praca razem to sukces”

HENRY FORD

Nasza flota liczy 90 pojazdów, natomiast liczba zewnętrzych zestawów, świadczących usługi transportowe wynosi 40 sztuk. Średni roczny przebieg jednego pojazdu to ok. 120 tys. km. W pracy wykorzystujemy giełdy transportowe w Systemach Trans.eu oraz TimoCom. Ponadto, korzystamy z systemu GPS firmy LogiSat.

Z roku na rok podwajamy przychody. W przeciągu dnia realizujemy około 120 zleceń transportowych. Świadczy to o ciągłym rozwoju naszej firmy, jak również o rosnącym zaufaniu naszych klientów. Zwiększamy flotę i poszerzamy ofertę, dostosowując się do każdego zlecenia transportowego. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby zadowolić każdego klienta. Idziak Trans jest firmą godną zaufania. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonywanych usług logistycznych. Charakteryzuje nas uczciwość i terminowość dostaw.

Wspieramy i sponsorujemy Klub piłkarski Tur Turek.